MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ

Bir bayan olarak kibar davranışlarından dolayı selçuk beye çok teşekkür ederim. Harika bir firma sanki kendinizi kurumsal bir araç kiralama firmasında hissediyorsunuz. Çok memnun kaldım gelecek yaz görüşmek üzere sisa rent me
Burcu Demir
İlk kez araç kiralamak istedim. Aklımda bir çok soru vardı haberlerde neler görüp duyuyorsunuz açıkçası ben güvenmek istedim güvenerek araç kullanmak istedim. Bir tanıdığım sayesinde sisa rentecar buldum çok ilgiliydiler bana güven verdiler gerek araç temizlikleri gerek araçlar çok iyiydi. Çok memnun kaldım tavsiye ediyorum kendilerine başarılar diliyorum.
Atilla Tulum
İkinci kez araç kiraladım. Hem araçların bakımı ve temizliği hem de yaklaşımları açısından çok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ederim. Kendilerine bu çalışma disiplininden dolayı tebrik ederim.
İbrahim Başeğmez
Bir firma ancak bu kadar profesyonel ve kaliteli olabilir. Kuşadasında araç kiralama hizmetlerinde kiraya verdikleri araçların yeniliği ve temizliğinden personelin tutumu ve profesyonelliğine kadar herşeyiyle süper bir rent a car firması. Herkese öneririm, memnun kalacaksınız.
Tolga Yaşar