Yardım

Nasıl Rezervasyon Yapılır ?
Rezervasyon işlemi 3 basit adımdan oluşmaktadır.

1- Kiralanacak yer ve tarih seçimi, 2- Araç seçimi 3- İletişim bilgilerinizin girilmesi ile formun gönderilmesi sonrasında rezervasyon işleminiz tamamlanır. 

İşlem tamamlandıktan sonra e mail adresinize rezervasyon onay maili gönderilir, mailde gelen linke tıklayarak rezervasyonunuzu onaylayabilirsiniz. Ayrıca telefon ya da faks ile de rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Araç Kiralama Fiyatlari Neleri Kapsar ?
 Sitemizde belirtilen tüm fiyatlara araçların sigorta ve kasko ücretleri dahildir. 

Ödeme Nasıl Yapılır ? 
Aracı size teslim eden personelimize, TL, Euro veya ABD Doları nakit, Visa veya Master Card kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.

Acil Durumlarda Sizinle Nasıl İletişim Kurabilirim?
Soru sormak, yardım almak veya benzeri her türlü durum için bize günün her saati ulaşabilirsiniz. ana sayfamızdan gerekli iletişim bilgilerini alabilir bize ulaşabilirsiniz.

Kiralanan Araç, Başkası Tarafindan Kullanılabilir mi ? 
Aracı kullanacak diğer kişilerinde, aracı kiralayan gibi sözleşmeyi imzalaması ve gerekli belgeleri ibraz etmesi (ehliyet kimlik) gerekmektedir.
Trafik Cezaları ve HGS, 
Tüm araçlarımızda HGS bulunmaktadır. Kiralamanız bittiğinde Karayolları tarafından HGS kullanım bilginiz tarafımıza ulaşmaktadır ve kiralamanızı yapmış olduğunuz kredi kartınızdan yoluyla tahsil edilmektedir. Tahsil sürecinde Karayollarına bağlı olunması nedeniyle geç tahsilat yapıldığı durumlar olmaktadır. HGS takılı olan araçlarımızla OGS gişesinden geçiş yapılması durumunda kaçak geçiş meydana gelir ve kullanıcının kredi kartına yansıtılır. Trafik cezası TC numaranıza yazıldı ise, ödemeyi aracın kullanıcısı yapmalıdır. Plakaya yazılan trafik cezalarında trafik cezası tarafımıza tebliğ edildiğinde indirimli olarak ödenmektedir ve müşterilerimizin kredi kartından tahsil edilmektedir.